  • RN65D1502FRE7
RN65D1502FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN65D1502FRE7
HK JDW NO:
866-RN65D1502FRE7
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 15kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN65D1502FRE7
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm