  • RN65C1302FRE8
RN65C1302FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN65C1302FRE8
HK JDW NO:
866-RN65C1302FRE8
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 13kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN65C1302FRE8
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm