  • RN60E3010FRE6
RN60E3010FRE6
advertisement
Manufacturer No:
RN60E3010FRE6
HK JDW NO:
866-RN60E3010FRE6
Datasheet:
RN60E3010FRE6
Description:
Through Hole 301Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60E3010FRE6
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    301Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    250mW
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm
  • Width
    3.68mm