  • RN60D1912FBSL
RN60D1912FBSL
advertisement
Manufacturer No:
RN60D1912FBSL
HK JDW NO:
873-RN60D1912FBSL
Datasheet:
RN60D1912FBSL
Description:
19.1kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60D1912FBSL
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    19.1kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W