  • RN55C4642DRE5
RN55C4642DRE5
advertisement
Manufacturer No:
RN55C4642DRE5
HK JDW NO:
866-RN55C4642DRE5
Description:
Through Hole 46.4kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN55C4642DRE5
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    46.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    7.06mm