  • RN50E6981BRE5
RN50E6981BRE5
advertisement
Manufacturer No:
RN50E6981BRE5
HK JDW NO:
866-RN50E6981BRE5
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 6.98kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN50E6981BRE5
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm