  • RN50E2151FRE7
RN50E2151FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN50E2151FRE7
HK JDW NO:
866-RN50E2151FRE7
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 2.15kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN50E2151FRE7
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm