  • RN50C3572FRE7
RN50C3572FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN50C3572FRE7
HK JDW NO:
866-RN50C3572FRE7
Description:
Through Hole 35.7kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN50C3572FRE7
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    35.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm