  • RN50C2802FRE8
RN50C2802FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN50C2802FRE8
HK JDW NO:
866-RN50C2802FRE8
Description:
Through Hole 28kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN50C2802FRE8
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    28kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm