  • RN114-1.5-02-6M8
RN114-1.5-02-6M8
advertisement
Manufacturer No:
RN114-1.5-02-6M8
HK JDW NO:
694-RN114-1.5-02-6M8
Datasheet:
RN114-1.5-02-6M8
Description:
CMC 6.8MH 1.5A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
RN114-1.5-02-6M8
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C
  • Size / Dimension
    0.886Lx0.846W 22.50mmx21.50mm
  • Current Rating
    1.5A
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    6.8 mH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    123mOhm Typ
  • Inductance @ Frequency
    6.8mH @ 10kHz
  • Height
    13.4874mm