  • RMB10539R00JR15
RMB10539R00JR15
advertisement
Manufacturer No:
RMB10539R00JR15
HK JDW NO:
875-RMB10539R00JR15
Description:
Through Hole 39Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMB10539R00JR15
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    39Ohm
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    4mm
  • Length
    10.2mm