  • RMB075470R0JR15
RMB075470R0JR15
advertisement
Manufacturer No:
RMB075470R0JR15
HK JDW NO:
875-RMB075470R0JR15
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 470Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMB075470R0JR15
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm