  • RM5231A-350P-B002
RM5231A-350P-B002
advertisement
Manufacturer No:
RM5231A-350P-B002
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-RM5231A-350P-B002
Package:
Datasheet:
Description:
MIPS RISC Microprocessor
Quantity:
In Stock : 12195
Step5Bar-code shipping tag
RM5231A-350P-B002
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Speed
    350MHz
  • Core Processor
    MIPS RISC
  • Voltage - I/O
    2.5V 3.3V