  • RM064PJ224CS
RM064PJ224CS
advertisement
Manufacturer No:
RM064PJ224CS
HK JDW NO:
703-RM064PJ224CS
Package:
0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RM064PJ224CS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    31.25mW
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm
  • Factory Lead Time
    47 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    RM
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.024W 1.40mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    220kOhm