  • RM031C186KAL360
RM031C186KAL360
advertisement
Manufacturer No:
RM031C186KAL360
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-RM031C186KAL360
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Ceramic, 100V, X7R, -/+15ppm/Cel TC, 18uF