  • RLR32C68R1FRRE8
RLR32C68R1FRRE8
advertisement
Manufacturer No:
RLR32C68R1FRRE8
HK JDW NO:
873-RLR32C68R1FRRE8
Step5Bar-code shipping tag
RLR32C68R1FRRE8
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.562L 4.83mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    68.1Ohms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Power Rating
    1W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Diameter
    4.83mm
  • Length
    15.87mm