  • RLR07C3014FRR36
RLR07C3014FRR36
advertisement
Manufacturer No:
RLR07C3014FRR36
HK JDW NO:
873-RLR07C3014FRR36
Step5Bar-code shipping tag
RLR07C3014FRR36
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    3.01MOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Failure Rate
    R (0.01%)