  • RLR07C2200GSRSL
RLR07C2200GSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RLR07C2200GSRSL
HK JDW NO:
873-RLR07C2200GSRSL
Datasheet:
RLR07C2200GSRSL
Description:
220Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR07C2200GSRSL
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    220Ohms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Failure Rate
    S (0.001%)
  • Length
    6.35mm
  • Width
    2.29mm