  • RLR05C51R1FSBSL19
RLR05C51R1FSBSL19
advertisement
Manufacturer No:
RLR05C51R1FSBSL19
HK JDW NO:
873-RLR05C51R1FSBSL19
Datasheet:
RLR05C51R1FSBSL19
Description:
51.1Ohms, 0.125W 1/8W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR05C51R1FSBSL19
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    51.1Ohms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Failure Rate
    S (0.001%)