  • RLR05C2700GPRE6
RLR05C2700GPRE6
advertisement
Manufacturer No:
RLR05C2700GPRE6
HK JDW NO:
873-RLR05C2700GPRE6
Description:
270Ohms, 0.125W 1/8W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR05C2700GPRE6
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.066Diax0.150L 1.68mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    270Ohms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Failure Rate
    P (0.1%)