  • RLP10R1000JB25
RLP10R1000JB25
advertisement
Manufacturer No:
RLP10R1000JB25
HK JDW NO:
875-RLP10R1000JB25
Description:
Through Hole 100mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP10R1000JB25
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Length
    46.78mm