  • RLP104R700FB00
RLP104R700FB00
advertisement
Manufacturer No:
RLP104R700FB00
HK JDW NO:
875-RLP104R700FB00
Description:
Through Hole 4.7Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP104R700FB00
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    10.32mm
  • Length
    46.78mm