  • RLP0651001GB25
RLP0651001GB25
advertisement
Manufacturer No:
RLP0651001GB25
HK JDW NO:
875-RLP0651001GB25
Description:
Through Hole 51kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP0651001GB25
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    51kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    6W
  • Diameter
    8.71mm
  • Length
    23.82mm