  • RLP03R2150FB00
RLP03R2150FB00
advertisement
Manufacturer No:
RLP03R2150FB00
HK JDW NO:
875-RLP03R2150FB00
Datasheet:
RLP03R2150FB00
Description:
Through Hole 215mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP03R2150FB00
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    215mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    14mm