  • RLP0182R50FS14
RLP0182R50FS14
advertisement
Manufacturer No:
RLP0182R50FS14
HK JDW NO:
875-RLP0182R50FS14
Description:
Through Hole 82.5Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP0182R50FS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    82.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm