  • RLP015R110GS14
RLP015R110GS14
advertisement
Manufacturer No:
RLP015R110GS14
HK JDW NO:
875-RLP015R110GS14
Description:
Through Hole 5.11Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP015R110GS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.11Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm