  • RLP013R300JR15
RLP013R300JR15
advertisement
Manufacturer No:
RLP013R300JR15
HK JDW NO:
875-RLP013R300JR15
Description:
Through Hole 3.3Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP013R300JR15
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm