  • RK73H2HTTE76R8D
RK73H2HTTE76R8D
advertisement
Manufacturer No:
RK73H2HTTE76R8D
HK JDW NO:
430-RK73H2HTTE76R8D
Package:
2010 (5025 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
RK73H2HTTE76R8D
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    76.8Ohm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.75W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm