  • RK73H2HTTE3924F
RK73H2HTTE3924F
advertisement
Manufacturer No:
RK73H2HTTE3924F
HK JDW NO:
430-RK73H2HTTE3924F
Package:
2010 (5025 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
RK73H2HTTE3924F
  • Package / Case
    2010 (5025 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    3.92MOhm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W
  • Power Rating
    750mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.75W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm