  • RK73H2BLTD3012F
RK73H2BLTD3012F
advertisement
Manufacturer No:
RK73H2BLTD3012F
HK JDW NO:
430-RK73H2BLTD3012F
Package:
1206
Datasheet:
Description:
30.1kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
RK73H2BLTD3012F
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    30.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    250mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm