  • RJR26FW502PQ
RJR26FW502PQ
advertisement
Manufacturer No:
RJR26FW502PQ
HK JDW NO:
103-RJR26FW502PQ
Package:
Datasheet:
RJR26FW502PQ
Step5Bar-code shipping tag
RJR26FW502PQ
    Select All
  • Mount
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.250 x 0.170 Face x 0.250 H 6.35mmx4.32mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    5kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W