  • RH50N9R000JS03
RH50N9R000JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH50N9R000JS03
HK JDW NO:
875-RH50N9R000JS03
Package:
Datasheet:
RH50N9R000JS03
Description:
9Ohm, 5%, 30W
Step5Bar-code shipping tag
RH50N9R000JS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    9Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm