  • RH50N270R0KS03
RH50N270R0KS03
advertisement
Manufacturer No:
RH50N270R0KS03
HK JDW NO:
875-RH50N270R0KS03
Description:
270Ohm, 10%, 30W
Step5Bar-code shipping tag
RH50N270R0KS03
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    270Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm