  • RH5020R00FS03
RH5020R00FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH5020R00FS03
HK JDW NO:
875-RH5020R00FS03
Package:
Datasheet:
RH5020R00FS03
Step5Bar-code shipping tag
RH5020R00FS03
  • Resistance
    20Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Tolerance
    1%