  • RH25N1R620FS03
RH25N1R620FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH25N1R620FS03
HK JDW NO:
875-RH25N1R620FS03
Package:
Datasheet:
Description:
1.62Ohm, 1%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH25N1R620FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    1.62Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm