  • RH2522R10FS03
RH2522R10FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH2522R10FS03
HK JDW NO:
875-RH2522R10FS03
Step5Bar-code shipping tag
RH2522R10FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    22.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm