  • RH2521500FS03
RH2521500FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH2521500FS03
HK JDW NO:
875-RH2521500FS03
Package:
Datasheet:
Description:
2.15kOhm, 1%, 20W
Step5Bar-code shipping tag
RH2521500FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    2.15kOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm