  • RH2516R00FS03
RH2516R00FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH2516R00FS03
HK JDW NO:
875-RH2516R00FS03
Description:
16Ohm, 1%, 25W
Step5Bar-code shipping tag
RH2516R00FS03
  • Resistance
    16Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    25W
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%