  • RH25121R0FS03
RH25121R0FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH25121R0FS03
HK JDW NO:
875-RH25121R0FS03
Package:
Aluminum
Datasheet:
RH25121R0FS03
Description:
Res Wirewound 121 Ohm 1% 25W ±15ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Step5Bar-code shipping tag
RH25121R0FS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Package / Case
    Aluminum
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Axial
  • Resistance
    121Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Depth
    27.5mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    15mm
  • Length
    49mm