  • RH10R1150JS03
RH10R1150JS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10R1150JS03
HK JDW NO:
875-RH10R1150JS03
Description:
115mOhm, 5%, 10W
Step5Bar-code shipping tag
RH10R1150JS03
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    115mOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm