  • RH108R660FS03
RH108R660FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH108R660FS03
HK JDW NO:
875-RH108R660FS03
Package:
Datasheet:
Description:
8.66Ohm, 1%, 12.5W
Step5Bar-code shipping tag
RH108R660FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    8.66Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    12.5W
  • Height
    11mm
  • Length
    35.5mm