  • RH1021BMH-10
RH1021BMH-10
advertisement
Manufacturer No:
RH1021BMH-10
Manufacturer:
Analog Devices Inc.
HK JDW NO:
358-RH1021BMH-10
Package:
Datasheet:
RH1021BMH-10
Description:
V-Ref Precision 10V 10mA 8-Pin TO-5 Tray
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RH1021BMH-10
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Pin Count
    8
  • Topology
    Series|Shunt
  • Reference Type
    Precision
  • Line Regulation
    4ppm/V
  • Load Regulation
    100ppm/mA