  • RH10158R0FS03
RH10158R0FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH10158R0FS03
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RH10158R0FS03
Step5Bar-code shipping tag
RH10158R0FS03
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    158Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    10W
  • Height
    11mm
  • Length
    35mm