  • RH0522R00FS03
RH0522R00FS03
advertisement
Manufacturer No:
RH0522R00FS03
HK JDW NO:
875-RH0522R00FS03
Description:
Res Wirewound 22 Ohm 1% 10W 15ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Step5Bar-code shipping tag
RH0522R00FS03
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Height
    8.9mm
  • Length
    28.5mm