  • RGLD7Y105G
RGLD7Y105G
advertisement
Manufacturer No:
RGLD7Y105G
HK JDW NO:
535-RGLD7Y105G
Package:
Step5Bar-code shipping tag
RGLD7Y105G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    7
  • Series
    RGLD(Y TYPE)
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    14
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Working Voltage
    100V
  • Power Per Element
    125mW
  • Height
    2.5mm
  • Length
    17.6mm
  • Width
    5mm