  • RGLD4X682J
RGLD4X682J
advertisement
Manufacturer No:
RGLD4X682J
HK JDW NO:
535-RGLD4X682J
Step5Bar-code shipping tag
RGLD4X682J
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    6.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Working Voltage
    100V
  • Power Per Element
    125mW
  • Network Type
    Ladder
  • Height
    2.5mm
  • Length
    10.1mm
  • Width
    5mm