  • RFB0807-821L
RFB0807-821L
advertisement
Manufacturer No:
RFB0807-821L
HK JDW NO:
3194-RFB0807-821L
Quantity:
In Stock : 122
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RFB0807-821L
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 hour ago)
    RFB
  • Published
    2014
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Resistance
    3Ohm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Lead Length
    4mm
  • Lead Spacing
    5mm
  • Lead Diameter
    0.6 mm
  • Inductance
    820 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Current - Saturation
    320mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3Ohm
  • Rated Current-Max
    0.32A
  • Inductance Tolerance
    10%
  • Inductance-Nom (L)
    820 µH
  • RMS Current (Irms)
    410mA
  • Self Resonant Frequency
    2.6MHz