  • REL-70-2002-CH
REL-70-2002-CH
advertisement
Manufacturer No:
REL-70-2002-CH
Manufacturer:
Integrated Power Designs
HK JDW NO:
16485-REL-70-2002-CH
Package:
Datasheet:
REL-70-2002-CH
Description:
AC/DC Power Supply Dual-OUT 5V/12V 6A/4A 70W 12-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
REL-70-2002-CH
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
  • Type
    Regulated
  • Style
    Enclosed
  • Pin Count
    12
  • Number of Outputs
    2
  • Output Type
    Fixed
  • Load Regulation
    5%|0.5%