  • REL-150-1005
REL-150-1005
advertisement
Manufacturer No:
REL-150-1005
Manufacturer:
Integrated Power Designs
HK JDW NO:
16485-REL-150-1005
Package:
Datasheet:
REL-150-1005
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 10A 150W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
REL-150-1005
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    522
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.5%
  • Load Regulation
    0.5%