  • REFICL8820LED43WJTTOBO1
REFICL8820LED43WJTTOBO1
advertisement
Manufacturer No:
REFICL8820LED43WJTTOBO1
Manufacturer:
Infineon Technologies
HK JDW NO:
376-REFICL8820LED43WJTTOBO1
Package:
Datasheet:
Description:
ICL8820 REF BOARD 43W JT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
REFICL8820LED43WJTTOBO1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mfr
    Infineon Technologies
  • Series
  • Note
  • Voltage - Input
    90 ~ 305 VAC
  • Voltage - Output
    52V